Žádné plánované schůzky 24 Led 2021

Easy AdminBarevné schéma

Autor: Easy Admin Zobrazeno: 3721
Vytvořeno: 17 Pro 2017 Aktualizováno: 25 Zář 2020
Verze: 13
Klíčová slova:

Přeloženo ano -- --
VíceMéně

Jak nastavit barevné rozlišení úkolů

Barevné odlišení úkolů nastavíte přes sledování úkolů - jděte do Administrace > Nastavení > Sledování úkolů. Vyberte si jedno ze tří možných použití (není možné zvolit více najednou). 

Easy_Project_2017_Color_schemes_1.jpg

Pokud si zvolíte barevné schéma pro pole s textem, barva se nezmění pro celou položku. Barevně se odliší pouze text odkazu (který lze rozkliknout), tedy ten, který je aktivním linkem - jako například předmět úkolu, název projektu a podobně. Naopak stavy, aktivity, data a podobně nejsou aktivním linkem, proto jejich barva zůstane nezměněna, jak je vidět na následujícím obrázku.

Easy_Project_2017_Color_schemes_2.jpg

Barva podle Priority úkolu

Barva úkolů se bude nastavovat podle jejich priority. Barevné schéma pro každou z priorit můžete nastavit v Administraci > Kategorie > Priority úkolů. Každá z priorit může mít jinou barvu, takže je snadné na první pohled rozpoznat prioritu úkolu - který musí být zpracován hned a který může posečkat. 

Easy_Project_2017_Color_schemes_3.jpg

Barva podle Stavu úkolu

Úkoly se budou barevně odlišovat podle stavu, ve kterém se nacházejí. Stavům úkolů nastavíte barvy v Administraci > Stavy úkolů. Každý stav úkolu může mít jiné barevné schéma, proto jednotlivé stavy svých úkolů jednoduše rozlišíte.

Easy_Project_2017_Color_schemes_4.jpg

Barva podle Typu úkolu

Barevné schéma lze nastavit odlišně pro jednotlivé typy úkolů - jděte do Administrace > Typy úkolů. Díky tomu snadno rozlišíte různé typy svých úkolů.

Easy_Project_2017_Color_schemes_5.jpg

Nastavení barevného schéma je vždy stejné. U každé z voleb - u stavu, typu úkolu nebo nastavení priorit si vyberete v dolní části požadovanou barvu a schéma podle ukázky.

Easy_Project_2017_Color_schemes_6.jpg

Typy úkolů, Stavy úkolů
Přidat obrázek ze schránky