No upcoming meetings 06 Aug 2020

Jak používat RSS feed (ATOM link)

Author: Easy Admin Displayed: 4865
Created: 20 Dec 2017 Updated: 29 Jul 2020
Version: 7
Tags: RSS feed, tasks

Přeloženo yes -- --
MoreLess

Jak používat RSS feed (ATOM link)

Obecně je RSS (Rich Site Summary) formátem pro pravidelný odběr novinek a aktualizací webových stránek. Spousta zpravodajských portálů, webových blogů a dalších online vydavatelů syndikuje obsah pomocí RSS kanálu všem zájemcům. V Easy Projectu máte k dispozici následující RSS možnosti. 

1. Export seznamu úkolů - zkopírujte ATOM link (v pravém dolním rohu vedle nabídky exportu) u kteréhokoliv filtrovaného seznamu a link vložte do RSS čtečky. Bude zobrazovat aktualizovaný seznam úkolů podle nastaveného filtru. 

Easy_Project_2017_RSS_feed_1.png

2. Export náhledu úkolu (detail) - zkopírujte ATOM link (v pravém dolním rohu vedle nabídky exportu) a vložte link do RSS čtečky. Bude zobrazovat aktualizace vybraného úkolu. 

Easy_Project_2017_RSS_feed_2.png

Jak získat RSS čtečku

RSS čtečku si můžete instalovat jako doplňkový plugin do svého webového porhlížeče. Například pro Chrome si otevřete Web Store a napište "RSS" do vyhledávacího pole. Pak si vyberte jednu z nabídek seznamu rozšíření.

Easy_Project_2017_RSS_feed_3.png

Jakmile máte RSS čtečku instalovanou a kliknete na ATOM link v Easy Projectu, otevře se vám následující okno (nebo podobné okno) s tlačítkem "Odebírat", a linkem - ten zkopírujete a přímo vložíte do RSS čtečky, stejně jako na následujícím obrázku.

Easy_Project_2017_RSS_feed_4.png

Takže pokud se v Easy Projectu například přihlásíme k odběru novinek u seznamu úkolů, bude RSS feed vypadat takto:

Easy_Project_2017_RSS_feed_5.png

Add picture from clipboard