Žádné plánované schůzky 19 Led 2021

Easy AdminJak používat RSS feed (ATOM link)

Autor: Easy Admin Zobrazeno: 5023
Vytvořeno: 20 Pro 2017 Aktualizováno: 17 Zář 2020
Verze: 9
Klíčová slova:

Přeloženo ano -- --
VíceMéně

Jak používat RSS feed (ATOM link)

Obecně je RSS (Rich Site Summary) formátem pro pravidelný odběr novinek a aktualizací webových stránek. Spousta zpravodajských portálů, webových blogů a dalších online vydavatelů syndikuje obsah pomocí RSS kanálu všem zájemcům. V Easy Projectu máte k dispozici následující RSS možnosti. 

1. Export seznamu úkolů - zkopírujte ATOM link (v pravém dolním rohu vedle nabídky exportu) u kteréhokoliv filtrovaného seznamu a link vložte do RSS čtečky. Bude zobrazovat aktualizovaný seznam úkolů podle nastaveného filtru. 

Easy_Project_2017_RSS_feed_1.png

2. Export náhledu úkolu (detail) - zkopírujte ATOM link (v pravém dolním rohu vedle nabídky exportu) a vložte link do RSS čtečky. Bude zobrazovat aktualizace vybraného úkolu. 

Easy_Project_2017_RSS_feed_2.png

Jak získat RSS čtečku

RSS čtečku si můžete instalovat jako doplňkový plugin do svého webového porhlížeče. Například pro Chrome si otevřete Web Store a napište "RSS" do vyhledávacího pole. Pak si vyberte jednu z nabídek seznamu rozšíření.

Easy_Project_2017_RSS_feed_3.png

Jakmile máte RSS čtečku instalovanou a kliknete na ATOM link v Easy Projectu, otevře se vám následující okno (nebo podobné okno) s tlačítkem "Odebírat", a linkem - ten zkopírujete a přímo vložíte do RSS čtečky, stejně jako na následujícím obrázku.

Easy_Project_2017_RSS_feed_4.jpg

Takže pokud se v Easy Projectu například přihlásíme k odběru novinek u seznamu úkolů, bude RSS feed vypadat takto:

Easy_Project_2017_RSS_feed_5.png

Přidat obrázek ze schránky